Rozwijamy Twój pełen potencjał w logistyce
GXO Insights
Q3 2021 Newsletter
GXO Logistics
Edito pic
Wspólnie rozwijamy pełen potencjał w logistyce

Ostatnie 18 miesięcy przyniosło wiele nieprzewidzianych wyzwań i możliwości dla firm na całym świecie. Pandemia, niesamowity rozwój handlu elektronicznego oraz zmieniające się regulacje oznaczają, że firmy muszą być bardziej zwinne niż kiedykolwiek wcześniej, aby zapewnić przyszły rozwój.

Aby pozostać w gronie najlepszych konieczne jest wprowadzanie innowacji w łańcuchu dostaw, optymalizacja magazynów za pomocą nowych technologii i zapewnienie inteligentniejszych narzędzi dla pracowników. W GXO już teraz jesteśmy liderem w dziedzinie innowacji, współpracując z naszymi klientami przy tworzeniu najbardziej nowoczesnych rozwiązań logistycznych.

W tym newsletterze prezentujemy, w jaki sposób wykorzystujemy technologie nowej generacji do tworzenia bardziej inteligentnych, zrównoważonych i sprawnych łańcuchów dostaw, aby wspierać naszych klientów w przekształcaniu logistyki już dziś i zapewniać im mocną pozycję w przyszłości.

Nasi eksperci są zawsze dostępni i chętnie podejmują rozmowy na temat wyzwań, przed którymi stają nasi klienci, oferując wsparcie w ich rozwiązywaniu.

Wspólnie możemy rozwinąć pełen potencjał w logistyce.

Malcolm Wilson LinkedIn

Chief Executive Officer

PL Returns
e-commerce i rosnące zapotrzebowanie na logistykę zwrotów
GXO publikuje wyniki globalnego badania dotyczącego trendów w zwyczajach zakupowych konsumentów i zachowaniach detalistów oraz zależności między rozwojem e-commerce a większą liczbą zwrotów.
Naręczne skanery bezprzewodowe podnoszą produktywność
GXO wdrożyło blisko 400 najbardziej nowoczesnych bezprzewodowych skanerów z wyświetlaczem, które podnoszą produktywności nawet o 10% w centrach logistycznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Włoszech i Hiszpanii.
Proglove Scanners
Mechaniczne ramię robota do obsługi logistycznej e-commerce branży odzieżowej
GXO rozpoczęło pierwszy w branży pilotaż z wykorzystaniem robota Pick-it-Easy do obsługi logistycznej e-commerce branży odzieżowej w centrum w Holandii.
Łańcuch dostaw w epoce automatyzacji
Sandeep Sakharkar, Dyrektor ds. Technologii, GXO mówi o tym, jak zastosowanie technologii i automatyzacji pozwala tworzyć bardziej inteligentne łańcuchy dostaw.
Sandeep
Recycling ESG
Zrównoważone łańcuchy dostaw
Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju dzielimy się przykładami naszych działań na rzecz klientów, społeczności i środowiska.
Napisz do nas
Odwiedź nas
Facebook Twitter LinkedIn YouTube Instagram
Copyright © 2021 GXO, All rights reserved.
Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich modyfikacji, a także, w określonych przypadkach, prawo do usunięcia danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, prawo do usunięcia i ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, z którego może skorzystać w dowolnym momencie, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] lub pisząc na adres GXO European Headquarters, 180 Great Portland Street, London, W1W 5QZ, UK, do wiadomości Zespołu ds. Ochrony Prywatności.
Macie Państwo również prawo do złożenia skargi do francuskiego Urzędu Ochrony Danych Osobowych (Commission Nationale de l’Informatique et des Libertés).